CPDSEC

English
Home სიახლეები მიმდინარე თრეინინგის აქტივობები: (2016)
მიმდინარე თრეინინგის აქტივობები: (2016)

პროფესიული განვითარების ცენტრში 2015 წლიდან ტარდება თრეინინგის კურსები პროფესორთათვის. თრეინინგი შედგება 5 მოდულისაგან, საიდანაც თითოეულ მონაწილეს შეუძლია აირჩიოს 1 სურვილისამებრ, გარდა პირველი, ზოგადი მოდულისა რომლის გავლაც სავალდებულოა ყველასთვის. თრეინინგის მოდულებია: 

  1. ზოგადი (აუცილებელი ყველა მოდულისთვის);
  2. კარიერის დაგეგმვა;
  3. სწავლისა  და სწავლების თანამედროვე მეთოდოლოგიები;
  4. სწავლის შედეგები და მათი შეფასება;
  5. კომუნიკაცია და კოგნიცია.

მოცემულია 2016 წლის მონაწილეთა სია

2016 წელი

ბლოკი - IV 5 თებერვალი Learning results and asessment

  1. Maia Lomsadze-Kutchava
  2. Tamar Bzhalava
  3. Khatuna Chapichadze
  4. Mzia Tsirekidze
  5. Ketevan Kotrikadze
  6. Omar Kotrikadze
  7. Nana Nozadze
  8. Gocha Chitaishvili
  9. Zaza Tsotniashvili
  10. Robert Diakonidze

 

ბლოკი - IV 10 თებერვალი Learning results and assessment

  1. Gurami Beltadze
  2. Liana Asatiani
  3. Tamar Palavandishvili
  4. Evgenia Shengelia
  5. Marine Donadze
  6. Marleni Mtchedlishvili
  7. Ia Apstiauri
  8. Lena Shatakishvili
  9. Grigol Khelidze
  10. Vladimer Mikelashvili

 

ბლოკი -  IV    12 თებერვალი Learning results and asessment

  1. Manana Abutidze
  2. Lily Petriashvili
  3. Nodar Poporadze
  4. Khatuna Gachechiladze
  5. Sulkhan Gvelesiani
  6. Maia Gugeshidze
  7. Maia Guramisvili

ბლოკი - IV 17 თებერვალი Learning results and asessment

  1. Ia Burduli
  2. Alexandre Dundua
  3. Malkhaz Razmadze
  4. Manoni Kodua
  5. Dali Sekhniashvili
  6. Nazi Chikaidze
  7. Eter Sadagashvili
  8. Manana Beridze
  9. Akaki Gvarutsidze
  10. Iamze Kalandadze
  11. Lia Akhlouri
  12. Olga Sesuria

ბლოკი - IV 19 თებერვალი Learning results and asessment

  1. Liana Ebanoidze
  2. Giuli Jokhadze
  3. Maia Okhanashvili
  4. Shota Veshapidze
  5. Tamaz Karkusashvili
  6. Nona Otkhozoria
  7. Merab Vanisvili
  8. Nino Aroshvili
  9. Ekaterine Matsaberidze
  10. Natalia Kopaliani
  11. Teimuraz Aliashvili
  12. Jimsher Kerkadze
  13. Giorgi Mchedlishvili
  14. Raul KokilaShvili
  15. Nunu Achuashvili
  16. Ia Goderdzishvili
  17. Gela Metreveli
  18. Irma Davitashvili

 

ბლოკი  - VI 31 მაისი Comunication and Cognition 

1

ვანო ოთხოზორია

 

2

გუგული ყურაშვილი

 

3

გურამ მურჯიკნელი

 

4

ხათუნა თოფურია

 

5

ნაზიბროლა ერემეიშვილი

 

6

ბელა გოდერძიშვილი

 

7

ნატო ძაგანია

 

8

მურთაზ პაპასკირი

 

9

ნინო მუხიგულაშვილი

 

10

ირმა ლაგვილავა

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ბლოკი  - III 2 ივნისი Teaching and Learning

1

ზურაბ ლომსაძე

 

2

ნინო მჭედლიშვილი

 

3

ზიზი სვანიძე

 

4

ლია ბალანჩივაძე

 

5

ელენე მენაბდე-ჯობაძე

 

6

რამაზ ცერცვაძე

 

7

ნინო იმნაძე

 

8

ნინო ბეკოშვილი

 

9

თათია ტუსიაშვილი

 

10

ლელა თოფურია

 

11

ეკატერინე თოფურია

 

12

მაია მამისეიშვილი

 

ბლოკი  - II 7 ივნისი Career

1

თამარ გაბაშვილი

 

2

ნატალია გაბაშვილი

 

3

ხათუნა მიშელაშვილი

 

4

მარინე ლომიძე

 

5

გიორგი მაისურაძე

 

6

რამაზ ჟღენტი

 

7

ნინო ბოჭორიშვილი

 

8

თამარ ხოხობაშვილი

 

9

მარიამ დათაშვილი

 

10

დარეჯან ცუცქირიძე

 

11

ნინო ლომსაძე

 

12

ირაკლი ბოჭორიშვილი

 

13

ირმა ღარიბაშვილი

 

14

ომარ ტომარაძე

 

15

მარიამ ნიშნიანიძე

 

16

სალომე ხიზანიშვილი

 

ბლოკი - II 9 ივნისი Career

1

ხათუნა წიქარიშვილი

 

2

ლია ქისიშვილი

 

3

მედეა ძოწენიძე

 

4

მარინა ლომიძე

 

5

ქეთევან კიწმარიშვილი

 

6

დიანა კოტრიკაძე

 

7

მარინე მარდაშოვა

 

8

ლია მეტრეველი

 

9

ბესარიონ შანშიაშვილი

 

10

ნინო თოფურია

 

11

ლელა გაჩეჩილაძე

 

12

ნანა რაჭველიშვილი

 

ბლოკი - III 1 დეკემბერი Modern Methodologies in Teaching and Learning

1

ნატო ძაგანია

 

2

ხათუნა მიშელაშვილი

 

3

მარინა ლომიძე

 

4

ლია მეტრეველი

 

5

ბესარიონ შანშიაშვილი

 

6

ნოდარ ფოფორაძე

 

7

ხათუნა გაჩეჩილაძე

 

8

სულხან გველესიანი

 

9

ოლღა სესკურია

 

10

მედეა ძეკონსკაია

 

11

სულიკო კოპალეიშვილი

 

12

სალომე ხიზანიშვილი

 

13

მაია გაბრიჩიძე

 

14

დავით ჯინჭარაძე

 

15

იზოლდა კახნიაშვილი

 

16

ნინო მეძმარიაშვილი

 

17

ანასტასია დიდიძე

 

18

მზია ანდღულაძე

 

19

ლალი ქრისტესაშვილი

 

20

მერი დემეტრაშვილი

 

21

ნათელა ჯავახიშვილი

 

22

თამარ კილაძე

 

ბლოკი - IV 8 დეკემბერი სწავლების შედეგი და შეფასება

1

ვანო ოთხოზორია

 

2

ხათუნა თოფურია

 

3

ირმა ლაგვილავა

 

4

ლია ბალანჩივაძე

 

7

ნინო ბოჭორიშვილი

 

6

ნინო ლომსაძე

 

7

ირაკლი ბოჭორიშვილი

 

8

ქეთევან კიწმარიშვილი

 

9

მარინა მარდაშოვა

 

10

დარეჯან თევზაძე

 

11

მზია ქიტოშვილი

 

12

მარინა ლომიძე

 

13

ანა კურტანიძე

 

14

იური ქადარია

 


ბლოკი -
VI 15 დეკემბერი კომუნიკაცია და კოგნიცია

1

ზურაბ ლომსაძე

 

2

ნინო იმნაძე

 

3

ნინო ბეკოშვილი

 

4

თათია ტუსიაშვილი

 

5

ლელა თოფურია

 

6

ეკატერინე თოფურია

 

7

მარიამ დათაშვილი

 

8

დარეჯან ცუცქირიძე

 

9

ომარ ტომარაძე

 

10

დიანა კოტრიკაძე

 

11

ნანა რაჭველიშვილი

 

12

თეა ხუციშვილი

 

13

ოლღა ხუციშვილი

 

14

ირმა კუცია

 

15

ტრისტან ბუაძე

 

16

ნონა ოთხოზორია

 

17

ქეთევან კოტრიკაძე

 

18

ლელა გაჩეჩილაძე

 

19

ლაშა იაშვილი

 

20

ბელა გოდერძიშვილი

 

21

ომარ კოტრიკაძე